Projenize Profesyonel Bir Elin Değmesini İster Misiniz?

Proje Yazım Aşaması ve Değerlendirmeler

Projelerin yazım aşamasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi ele alınan problemin rasyonel olarak tanımlanması ve proje faaliyetlerinin sağlam temeller üzerine oturtulmasıdır. Başlangıçta projedeki ihtiyaçlarının ne olduğunu belirlemek ve tamamlanması gereken rutin verilerin gözlemlenmesinden önce proje değerlendirmesini yapmak oldukça önemlidir. Söz konusu hazırlığın yapılması özellikle projenizin uzmanlar tarafından değerlendirildiği aşamada kabul edilebilir olmasına katkı sağlayarak fikirlerinizin hayata geçirilebilmesi adına sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Dışsal değerlendirmede projenizin odak noktası, amaçları, ürünleri ve sonuçları tarafımızca objektif ve şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve gerektiği noktada sizlere daha etkili çözümler sunulur.

 

Bu noktada size sunduğumuz hizmetler kapsamında projenizde değerlendirdiğimiz noktalar; 

 

  • Proje tasarlama
  • Proje yönetimi
  • Proje hazırlığı
  • Projenin fizibilitesi ve verimliliği
  • Verimin ve sonucun ölçülebilirliği
  • Sürdürülebilirlik ve yaygınlaştırma 

 

Değerlendirme aşaması projemizin başarı ölçütünün belirlenmesindeki en önemli basamak olduğundan bu aşamada yapılacak çalışmalar tarafımızca büyük bir özveri ile yürütülmektedir. Projeniz profesyonel ekibimiz tarafından incelendikten sonra sizlere yapılacak geri dönütler sonrasında gerekli bölümler revize edilerek size teslim edilir.

 

Bunların yanı sıra ekibimiz hayata geçirmekte zorlandığınız fikirlerinizi proje zemininde tasarlayarak sizlere sunma adına da çeşitli çalışmalar yürütmekte ve özellikle proje yönetim döngüsü içinde en önemli basamak olan problem analizinin yapım aşamasını üstlenmektedir.  

 

Linkedin Takip